Producent kostki granitowej | Strzegom
7
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

PRODUCENT KOSTKI GRANITOWEJ – STRZEGOM

Jesteśmy producentem wyrobów z granitu
kostki granitowej, krawężników, obrzeży oraz kamienia murowego

image-box1

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją kostki granitowej oraz różnorodnych elementów z borowskiego granitu, surowo-łupanych oraz ciętych. Nasza firma powstała w 1999 roku. Jej siedziba znajduje się w Czernicy, koło Strzegomia.

Jako producent kostki brukowej stawiamy na jakość

Bardzo dobra jakość naszych produktów wynika w głównej mierze z dobrego gatunku surowca. Od kilku lat współpracujemy z jedną z kopalń, dzięki czemu nasz asortyment produkowany jest z granitu pobieranego z jednego źródła. Dla naszych klientów oznacza to, że zarówno płyty granitowe, jak i wszystkie pozostałe wyroby posiadają ten sam kolor, dobrze się prezentują i są wysokiej jakości.

home_slider_02
parallax-granit

Zalety naszego granitu

Jednolity kolor produktów z granitu to nie jedyny powód, dla którego klienci są zadowoleni z naszych wyrobów. Ważne jest dla nich też to, że wykorzystywany przez nas granit jest odporny na warunki atmosferyczne, trwały oraz dobrze się prezentuje.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą