Kostka granitowa – różne wymiary i kolory | Strzegom
26
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-26,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
granit kamalgranit kamal

Kostka granitowa

Różne wymiary oraz kolory

Nasza kostka granitowa jest dostępna w różnych wymiarach i kolorach.

KOSTKA GRANITOWA DLA TRWAŁYCH I ELEGANCKICH NAWIERZCHNI – STRZEGOM

Kostka granitowa to wytrzymały materiał, który nadaje nawierzchni wieloletnią trwałość. Produkowana przez nas kostka jest odporna na korozję chemiczną i wahania temperatury. Z jej pomocą można uzyskać na wybranej nawierzchni bardzo elegancki efekt, nie tracąc na jakości i trwałości wybranego rozwiązania. Oferujemy kostkę z granitu w różnych kolorach i rozmiarach, w zależności od potrzeb klienta. Do produkcji kostki szarej i szaro-rudej wykorzystujemy surowiec krajowy, a do produkcji czerwonej i czarnej – materiał ze Szwecji. W naszej ofercie znajdują się krawężniki granitowe i płyty granitowe jesteśmy, również producentem kostki granitowej.

szara

Kostka szara

Szara kostka z granitu jest bardzo popularna w naszym kraju. Z uwagi na uniwersalny szary kolor idealnie prezentuje się w każdym otoczeniu.

Kostka szaro-ruda

W firmie Kamal oferujemy także kostkę granitową szaro-rudą, która jest bardzo popularna ze względu na swoje walory ozdobne. Domieszka koloru rudego nadaje jej ciekawszy efekt w porównaniu do kostki szarej i pozwala tworzyć ciekawe kompozycje, korzystając jednocześnie z jej dobrych właściwości fizykochemicznych.

szaro-ruda
vanga

Kostka czerwona

Czerwona kostka z granitu (Vanga) jest często wykorzystywana w tworzeniu fantazyjnych kompozycji. Ze wszystkich rodzajów kostki daje najbardziej wyrazisty efekt. Kontrastuje z szarą odmianą granitu, przez co pozwala tworzyć różne efektowne wzory.

Kostka czarna

Z uwagi na wyjątkowy ciemny kolor czarna kostka granitowa pozwala tworzyć ciekawe kompozycje w połączeniu z innymi rodzajami kostki. Jest bardzo popularna ze względu na swoje walory ozdobne i charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami fizykochemicznymi.

czarna

Przelicznik wagi i powierzchni kostki z granitu

kostka 4/6 cm

1 tona ok. 8 m2
1 tona ok. 2600 szt.
1 tona ok. 170 mb
1 m2 ok. 290 szt.
1 m2 ok. 110 kg

kostka 7/9 cm

1 tona ok. 6 m2
1 tona ok. 700 szt.
1 tona ok. 70 mb
1 m2 ok. 120 szt.
1 m2 ok. 170 kg

kostka 8/10 cm

1 tona ok. 4.5 m2
1 tona ok. 500 szt.
1 tona ok. 45 mb
1 m2 ok. 110 szt.
1 m2 ok. 220 kg

kostka 15/17 cm

1 tona ok. 2.7 m2
1 tona ok. 95 szt.
1 tona ok. 18.5 mb
1 m2 ok. 35 szt.
1 m2 ok. 370 kg

Zamówienie kostki granitowej

Kostkę dostarczamy zapakowaną na paletach. Cena zależy od wielkości zamówienia, formy płatności i terminu. Na życzenie organizujemy transport.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą